Rynek pracy jest obecnie dość konkurencyjny i właściwie każdy znajdzie dla siebie w nim miejsce. Jednak przeglądanie anonsów, wypytywanie znajomych i ciągłe rejestrowanie się w poszukiwaniu wymarzonej posady może być koszmarem.
Okazuje się jednak, że są stanowiska, dla których warto przejść żmudny proces poszukiwania, ponieważ dają one możliwości, jakich nie daje żaden inny zawód. Mowa o zawodzie fordanserki.
Czym zajmuje się fordanserka? Ogólnikowo można by powiedzieć, że jest to praca polegająca przede wszystkim na imprezowaniu!
Brzmi nieźle, prawda? Fordanserki zajmują się rozkręcaniem imprez, ich zadaniem jest sprawić, by każda, nawet najnudniejsza zabawa przerodziła się w towarzyszki sukces. Kto może skorzystać z usług fordanserki? Praktycznie każdy, kto obawia się, że planowany przez niego event może nie udać się tak, jakby sobie tego życzył.
Jakie wymagania powinna spełniać fordanserka? Przede wszystkim musi być to osoba rozrywkowa i kreatywna. Odrobina szaleństwa także nie zaszkodzi.